سوالات متداول

خرید بازدید واقعی برای سایت چه حسنی دارد ؟

نسل جدید تبلیغات برای بالا بردن مخاطب سایت است که به شما کمک می کند رتبه سایتتان را در سایت الکسا بهبود ببخشید و جایگاه سایت شما در موتور های جستجوگر مثل : گوگل ، بینگ ، یاهو و … بهتر شود.

.

Pageviews چیست و چه کاربردی دارد ؟

میزان دیدن از صفحات توسط هر کاربر را Pageviews می گونید و برای بهبود درصد Bounce Rate کاربرد دارد.

.

Bounce Rate چیست و چه کاربردی دارد ؟

درصد غیر مفید بودن سایت را Bounce Rate می گویند. اگر درصد Bounce Rate سایت شما مناسب باشد در موتور های جستجو بهتر و بیشتر دیده می شوید.

.

چگونه متوجه شوم Bounce Rate سایت من چند درصد است ؟

به سایت alexa.com مراجعه کنید و رتبه سایتتان را ببینید. کمی پایین تر از رتبه ۳ گزینه برای شما مشخص شده است. اولین گزینه درصد Bounce Rate را به شما نشان می دهد دومین گزینه میانگین Pageviews را نشان می دهد و گزینه Time on Site میانگین میزان زمان ماندگاری کاربران در سایت را نشان می دهد.

لینک گزارش الکسا از سایت ما:

http://www.alexa.com/siteinfo/iranrada.com

.

Time on Site چه تاثیری دارد ؟

Time on Site به تنهایی برای گرفتن جایگاه بهتر در موتور جستجوگر موثر است اما بهبود این گزینه به بهبود درصد Bounce Rate کمک می کند.

.

چگونه می توانم Time on Site مربوط به سایتم را بهبود دهم ؟

با خرید بازدید ۵ و یا ۱۰ دقیقه ای می توانید این گزینه را بهبود دهید.

.

Time on Site بیشتر در بهبود درصد Bounce Rate تاثیر دارد یا Pageviews  ؟

قطعا پیج ویو تاثیر بیشتر در درصد Bounce Rate سایت شما دارد.

.

آیا با خرید بازدید ممکن است سایت ما در گوگل جریمه شود ؟

در صورتی که بازدید توسط نرم افزار های افزایش بازدید سایت و یا ربات ها باشد سایت شما جریمه خواهد شد. اما در صورتی که بازدید توسط افراد واقعی صورت بگیرد هیچگونه تاثیر منفی برای سایت شما ندارد و بسیار هم به رشد شما در موتور های جستجو کمک می کند. ما از هیچ ربات یا نرم افزاری برای شما بازدید ارسال نمی کنیم و تمامی بازدید ها با کیفیت بالا هستند و توسط کاربران واقعی رخ می دهد. کاربران از سامانه رادا باکس bux.iranrada.com با هدف کسب درآمد وارد سایت شما می شوند. پس این بازدید ها برای رشد شما در گوگل مفید هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

.

قبل از خرید بازدید چگونه متوجه شویم که بازدید واقعی است یا غیر واقعی ؟

قبل از هر اقدامی از فروشنده بازدید سوال کنید که چگونه بازدید را برای شما تامین می کند. ایران رادا برای این که کاربران سایت شما را مشاهده کنند به کاربران در ازای بازدید از سایت شما مبلغی پرداخت می کند. برای صحت این موضوع در رادا باکس به نشانی bux.iranrada.com عضو شوید و سایر سایت های فعال در سیستم را مشاهده کنید

.

ایران رادا چگونه اثبات می کند که بازدید واقعی ارائه می دهد ؟

شما می توانید قبل از خرید از سامانه افزایش بازدید سایت ایران رادا که با نام رادا باکس شهرت دارد به نشانی bux.iranrada.com مراجعه نمایید و از واقعی بودن کاربران ما اطمینان حاصل کنید. کاربران رادا باکس در انجمن آن سامانه نیز فعال هستند.

.

من فروشگاه اینترنتی دارم ، آیا با خرید بازدید فروش من بالا می رود ؟

از آنجایی که کاربران ما با هدف کسب درآمد از مشاهده سایت ها در سامانه ثبت نام کرده اند و تنها زمان مورد نظر ( مثلا ۱۰ ثانیه یا ۳۰ ثانیه) در سایت شما می مانند احتمال خرید بسیار کم است و ما تضمینی بابت خرید به شما نمی دهیم. اما این بازدید ها می تواند محصولات شما را در موتور های جستجو به صفحه اول بیاورد که در این صورت فروش مطلوب برای شما رخ می دهد. همچنین کاهش رتبه الکسا موجب افزایش نرخ ورود به فروش و اعتبار شما در بین کاربران می گردد که این موضوع نیز بر میزان فروش شما تاثیرگذار است.

.

برای رتبه الکسای ۱۰۰۰ چقدر بازدید بخرم ؟

به میزان مخاطب سایت شما بستگی دارد.

.

سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با پشتیبانی در میان بگذارید.

بستن